Gruntowe pompy ciepła

STAŁOŚĆ I KONSEKWENCJA: PONAD 20 LAT SPECJALIZACJI WYŁĄCZNIE W POMPACH CIEPŁA

Stałość i konsekwencja to najważniejsze cechy profesjonalizmu. Taka jest marka alpha innotec – konsekwentna i spójna w swojej wizji począwszy od 1998 roku. Wierzymy, że koncentracja na wybranej dziedzinie – w naszym przypadku na pompach ciepła, sprawia, że jest się naprawdę dobrym w tym, co się robi. Działając w bardzo zdefiniowanym obszarze, łatwo jest nam kontrolować wszelkie branżowe nowości oraz przykładać wagę do jakości naszych produktów w najdrobniejszych szczegółach. Zawsze dbamy o najlepsze parametry naszych pomp, bezkompromisową solidność ich wykonania oraz klasyczny w swojej prostocie i unikalny design.

HISTORIA

Powstała w 1998 roku niemiecka marka alpha innotec od początku postawiła nacisk na specjalizację w zdefiniowanym obszarze – wyłącznie pomp ciepła. W niemieckim mieście Kasendorf (Bawaria) mieści się centrum badań i rozwoju naszych technologii, gdzie codziennie na powierzchni blisko 15 tysięcy m2 ponad 450 wykwalifikowanych specjalistów sprawia, że produkty alpha innotec osiągają unikalne, jedne z najlepszych parametrów na rynku. Marka alpha innotec należy obecnie do ait-deutschalnd GmbH – grupy największych europejskich producentów pomp ciepła.

Centrale cieplne glikol/woda WZSV z inwerterem szczególnie nadają się do nowego budynku i nie wymagają więcej miejsca niż lodówka. Są to urządzenia typu kompakt, zawierające wszystko, co jest potrzebne do ogrzewania, chłodzenia i przygotowywania ciepłej wody użytkowej. W pompę ciepła wbudowany jest także zasobnik o pojemności 180 litrów, który dostarcza o każdej porze wymaganą ilość ciepłej wody.

Miejsce ustawienia można wybrać dowolnie, ponieważ wszystkie przyłącza znajdują się u góry; także ustawianie i obsługa regulatora jest możliwa od przodu. Centrala cieplna znajduje zastosowanie wszędzie tam, gdzie wymagane jest rozwiązanie all-in-one – tak w nowych budynkach, jak i modernizowanych. Dla wszystkich pomp alpha innotec, producent zapewnia darmowe sterowanie przez internet dzięki usłudze alpha web i alpha app oraz 5 lat gwarancji w standardzie.

Centrale cieplne WZSV to w sumie 6 wykonań dla zapotrzebowania od 3 do 14 kW.

KRÓTKO MÓWIĄC

  • sprężarka inwerterowa (modulacja mocy pompy)
  • all in one ogrzewanie c.w.u. opcjonalne chłodzenie
  • modele ze zintegrowanym chłodzeniem pasywnym
  • zintegrowany zasobnik c.w.u. o pojemności 180 l
  • niezwykle kompaktowa, zajmuje niewiele miejsca
  • elastyczność ustawienia i podłączenia
  • energooszczędne pompy obiegowe i pomiar ilości energii
  • sterowanie przez internet dzięki usłudze alpha web i alpha app w standardzie
  • 5 lat gwarancji w standardzie

Szukasz ROZWIĄZANIA ?
DO SWOJEGO DOMU

Zaproponujemy idealne rozwiązanie
dostosowane do Twoich potrzeb