Rekuperacja

Rekuperacja

To system mechanicznej wentylacji, która usuwa zużyte powietrze z pomieszczeń (wywiew), a dostarcza do nich powietrze świeże (nawiew).

To nie wszystko. Nawiewane świeże powietrze jest naprawdę świeże, bo system filtrów oczyszcza je z niebezpiecznych pyłów, insektów i kurzu. I co najważniejsze: ciepło, które wcześniej wyprodukowała Twoja kotłownia lub pompa ciepła, nie jest wraz ze zużytym powietrzem wyrzucane na zewnątrz. Właśnie w rekuperatorze ciepło z powietrza wywiewanego ogrzewa to świeże, które za chwilę, przez system specjalnych kanałów, pojawi się wewnątrz budynku. Taki odzysk ciepła ma kolosalne znaczenie dla ekonomicznej strony ogrzewania Twojego domu czy biura.

 

Zehnder ComfoAir Q:

Zehnder ComfoAir Q tworzy nową generację central wentylacyjnych, które są jeszcze bardziej wydajne, ciche i inteligentne. Najnowocześniejsze wzornictwo w połączeniu z inteligentną techniką sprawiają, że Zehnder ComfoAir Q jest najlepszy z produktów dostępnych na rynku. Liczne innowacje gwarantują uzyskanie najlepszych parametrów dźwięku, wyższego poziomu odzysku ciepła i wyjątkowo niskiego zużycia energii. Zehnder ComfoAir Q zapewnia maksymalny komfort cieplny i optymalny klimat wnętrza przy maksymalnej efektywności energetycznej.

Szukasz ROZWIĄZANIA ?
DO SWOJEGO DOMU

Zaproponujemy idealne rozwiązanie
dostosowane do Twoich potrzeb