Zleć nam kompleksową termomodernizację

i uzyskaj nawet 100% dofinansowania.

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy
się z Tobą w ciągu 24H.

Masz szansę uzyskać prawie 100% dofinansowania na realizację inwestycji z programu "Czyste Powietrze". Pomożemy Ci napisać wniosek, tak byś otrzymał wsparcie.

Marzysz o:

Tymczasem Twoja codzienność przynosi zmartwienia.

Tylko skąd wziąć na to pieniądze?

Najchętniej wykonałbyś kompleksową modernizację całego domu. Docieplił ściany, wymienił okna, żeby ciepło nie uciekało z domu zimą, a latem – żeby nie wlatywało do środka. Wymienił kocioł na czystsze źródło – jak pompa ciepła, a może też fotowoltaika, żeby rachunki za ogrzewanie były jak najniższe. 

Gdy to zrobisz, to usiądziesz w swoim własnym domu, który od tej pory będzie jak nowoczesny i spełniający restrykcyjne wymogi budynek. Przestaniesz się martwić cenami węgla. Będziesz spokojny o ogrzewanie zimą, a niższe rachunki dodatkowo umilą te chwile. 

Twoja rodzina będzie dumna, że zdecydowałeś się na kompleksową termomodernizację. Nie będziesz musiał się martwić o chodzenie do kotłowni i dokładanie do pieca ani o to, czy rodzina sobie z tym poradzi. 

Sąsiedzi będą zazdrościć, że masz spokój, niższe rachunki, a w dodatku ekologiczny dom, który nie powoduje smogu. Czystsze powietrze to lepsza przyszłość dla Twoich dzieci. 

Koszty termomodernizacji mogą być wysokie. Na szczęście nie musisz ich ponosić w całości. Nawet jest szansa, że otrzymasz dofinansowanie na 100% inwestycji. Czy to w ogóle możliwe? TAK.

To przykład naszego klienta, który zdecydował się na kompleksową termomodernizację domu. 

Koszt całej inwestycji to ok. 144 tys. zł. Mało kto może sobie pozwolić na taki wydatek. W tym przypadku jednak pomogliśmy uzyskać dofinansowanie i dzięki rządowemu dofinansowaniu nasz klient poniesie koszt jedynie 10 tys. zł. Reszta zostanie pokryta z programu. 

Czy to dla Ciebie interesujące? Wypełnij formularz, żebyśmy mogli odpowiedzieć, czy kwalifikujesz się do programu.

Nasza firma Alternative Polska działa od 2007 roku. Zajmujemy się m.in. montażem instalacji i serwisowaniem pomp ciepła, fotowoltaiki oraz centralnego ogrzewania. 

Pomagamy naszym klientom pozyskać dofinansowanie z różnych programów polskich i unijnych, w tym „Moje Ciepło”, „Mój Prąd” i „Czyste Powietrze”, w którym można uzyskać środki na termomodernizację domu jednorodzinnego. 

Niedawno otrzymaliśmy wyróżnienie „Orły Instalatorstwa”, które potwierdza nasze kwalifikacje. Nasze doświadczenie popierają również opinie zadowolonych klientów. 

Zobacz oceny naszych zadowolonych Klientów

Artur
Artur
Read More
Fachowcy z firmy Alternative wykonali u mnie montaż pompy ciepła. Robota została wykonana perfekcyjnie i szybko. Dodatkowo cała instalacja wygląda bardzo estetycznie ,a pracownicy zostawili po sobie idealny porządek. Kontakt z firmą bardzo dobry, zastosowane rozwiązania spełniają najwyższe standardy. Widać, że znają się na swojej robocie. Bardzo polecam tą firmę
Zuzanna
Zuzanna
Read More
Bardzo rzetelna firma! Zespół Alternative wykonał u nas w domu ogrzewanie podłogowe, rekuperację, hydraulikę oraz pompę ciepła. Minął rok od montażu, wszystko działa perfekcyjnie. Bardzo dobry kontakt i atrakcyjne warunki cenowe.
Kamila
Kamila
Read More
Polecam firmę Alternative, szybka sprawna instalacja, dobry kontakt z biurem, szczególnie dobra współpraca z panem Elektrykiem Piotrem, mimo małych problemów po drodze, bardzo zaangażował się w sprawę, i szybkie rozwiązanie problemu.
Regina
Regina
Read More
Od ponad roku jestem posiadaczką fotowoltaiki i pomp ciepła. Wszystko było robione przez firmę Alternative. Cała procedura instalacji urządzeń przebiegła bardzo sprawnie, bez niespodzianek. Był również przeprowadzony serwis pomp ciepła. Jestem bardzo zadowolona również ze współpracy z biurem. Mogę z czystym sumieniem polecić firmę Alternative wszystkim zainteresowanym.
Kuba
Kuba
Read More
Sprawna i konkretna wycena. Schludna ekipa i fachowe doradztwo. Wszystko działa poprawnie, a na etapie nauki pompy ciepła naprawdę ze zrozumieniem podchodzą do "zielonego" klienta.
Sławomir
Sławomir
Read More
Polecam. Firma profesjonalna i pomocna. Doradzą i wytłumaczą.
Previous
Next
1 x
INSTALACJE

Wykonujemy instalacje:
pomp ciepła
fotowoltaiki
wodno-kanalizacyjne
centralnego ogrzewania
rekuperacji

1 lat
doświadczenia

Alternative powstała w 2007 roku jako firma instalacyjna.
od początku stawialiśmy na ekologiczne i ekonomiczne rozwiązania”

1 %
zadowolenia

Dokładamy wszelkich starań, żeby pozostawić po sobie jak najlepsze ważenie zarówno po instalacjach, uruchomieniach jak i po wizytach serwisowych. 

> 1
instalacji rocznie

Z roku na rok rozwijamy się, starając się sprostać Państwa oczekiwaniom.

Gdy rozpoczniesz współpracę z nami, zajmiemy się wszystkim, w tym pomożemy uzyskać dofinansowanie z programu "Czyste Powietrze". 

Kiedy zakończymy termomodernizację, Twój dom będzie ogrzewany sprawniej i przestanie tracić tyle ciepła. Dzięki temu różnica w rachunkach może być kolosalna.

Nie trać czasu na zastanawianie się. Zwiększa się zainteresowanie dofinansowaniem z programu „Czyste Powietrze”. Więcej termomodernizowanych domów oznacza mniej funduszy w programie. Nie przegap szansy. 

Zostaw swoje dane kontaktowe. Oddzwonimy w ciągu 24h i doradzimy, co i jak zrobić w przypadku Twojego domu. 

TYLKO SPRAWDZONE ROZWIĄZANIA